Obrazy na pleksi | www.lapulga.pl

 

Druk na plexi

Zdjęcie na plexi
Nasze fenomenalne zdjęcia lub Twoje własne zdjęcia drukowane na plexi możesz powiesić na ścianie i nadać każdemu pomieszczeniu świetny wygląd.

Drukujemy zdjęcia na plexi (do 3m x 2m w jednym kawałku) farbami UV ploterem Oce Arizona 460XT. Zdjęcia są drukowane w fotograficznej jakości bezpośrednio na tylnej stronie plexi, dzięki temu grafika nie jest narażona na uszkodzenia. Technika druku sprawia, że kolory są bardziej intensywne i obraz ma w sobie więcej głębi. Im grubsze plexi tym efekt jest bardziej imponujący. Drukujemy z białym atramentem i to daje wspaniały efekt.

Obrazy na Plexi drukowane są z fotograficzną jakością farbami ekologicznymi i przyjaznymi dla środowiska, które gwarantuja odporność na warunki atmosferyczne.

Zdjęcie z plexi można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Możesz wybrać jeden z 4 różnych grubościach:

1) 3mm

2) 5mm

3) 8mm

4) 10mm

Druk

Grafikę lub zdjęcie drukujemy na tylnej stronie tafli Plexi. Dzięki temu kolory są niepowtarzalnie piękne i głębokie oraz grafika nie jest narażona na uszkodzenia podczas czyszczenia. Drukujemy od krawędzi do krawędzi, bez marginesów. Maksymalny format zadruku w jednym kawałku 2,5m x 3,05m to w zasadzie koniec technicznych ograniczeń. Drukujemy również plexi jednostronnie, dwustronnie i półprzezroczyste.

Oce Arizona 460XT

Na czym drukujemy?

Drukujemy na jednym z najwyższej półki ploterze UV o wyjątkowo wysokiej fotograficznej jakości druku, dokładności pozycjonowania, a zarazem naprawdę dużym polu roboczym.

Stół roboczy o wymiarach: 3,05 x 2,5 m

Wielkogabarytowy stół podciśnieniowy umożliwia druk na pojedynczych, dużych elementach
(np. Drzwi, tafle szkła, plexi) jak i na wielu mniejszych spozycjonowanych detalach. Stacjonarny stół, w przeciwieństwie do stosowanych w ploterach hybrydowych „taśmociągów”, pozwala na precyzyjne umiejscowienie nadruku na elementach o dużych gabarytach, ciężkich, czy przedmiotach o kształtach nieregularnych.

Fotograficzna jakość

Druk przy zastosowaniu kropli atramentu o zmiennej wielkości (od 4 pikolitrów) pozwala na osiągnięcie fotograficznej jakości wydruku.

Druk bez marginesów

Konstrukcja maszyny pozwala na druk bez marginesów „od krawędzi do krawędzi”.

http://www.lapulga.pl/zdjecie-na-plexi.html

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>